02.08.2017
Поділитися: 10
  • Facebook
  • Telegram
4897

Що сприяє розвитку розумових здібностей учнів

Якщо зі шкільних років розвивати міжпівкульні зв’язки головного мозку дитини, то найбільш імовірно, що вона стане успішною в найнесподіваніших сферах діяльності, про які ви, як її тато або мама, раніше навіть не здогадувалися. Однією з методик розвитку інтелекту та розумових здібностей є ментальна арифметика.

Мальчик в образе учёного

Як ментальна арифметика сприяє розвитку розумових здібностей учнів

Тренування нейронних зв’язків за допомогою ментальної арифметики дає кожній дитині можливість усього за рік регулярних занять демонструвати дивовижні здібності усного рахунку, коли вона про себе здатна швидко і правильно додавати й віднімати одноцифрові, двоцифрові і трицифрові числа, одночасно читаючи вірш або виконуючи спортивні вправи. Варто відзначити, що перші результати видно вже на п’ятому занятті і тут найважливіше не припиняти тренування.

Усний рахунок при цьому не самоціль, а технічний елемент навчання, який:

  1. сприяє розвитку розумових здібностей;
  2. вчить концентрувати увагу розвиває фотографічну пам’ять, , творчі здібності і вміння приймати самостійні рішення;
  3. з часом формує звичку обробляти великі обсяги інформації за маленький проміжок часу; дитині стає легше вчитися і вона не проводить більшу частину свого вільного часу за виконанням домашніх завдань, а встигає ще займатись у спортивній секції, музичній школі або вивчати іноземні мови;
  4. як  бонус дитина  стає більш впевненою , зростає успішність з усіх предметів у школі.

Як відбувається навчання ментальної арифметики

В академії ментальної арифметики Smartum  для розвитку розумових здібностей учнів на першому етапі навчання використовують абакус ­ стародавню японську рахівницю. Працюючи на ній одночасно двома руками, дитина вчиться запам’ятовувати розташування кісточок на спиці, а потім формує образ абакуса в уяві і починає виконувати обчислювальні операції виключно про себе.

Девочка и счёты

Щоб процес навчання був цікавим, тренування здійснюються за допомогою спеціальної онлайн-платформи, розробленої IT- фахівцями компанії. На груповому занятті раз на тиждень тренер вчить дитину рахувати у різних режимах і на різній швидкості появи цифр на екрані, а потім увесь тиждень учень повинен обов’язково виконувати домашні завдання.

Викладач має можливість стежити за тим, як дитина виконує вдома завдання, чи не пропускає тренування, тому що  усі етапи підключення до програми і виконання вправ у різних режимах доступні для перегляду. На занятті в групі тренер може допомогти учневі ще раз опрацювати ті елементи, які виявились для неї складними або проблемними.

Ми запрошуємо всіх дітей віком від 5 до 16 років пройти пробне заняття у Smartum  і почати займатися ментальною арифметикою, яка сприяє активному розвиткові інтелекту, допомагає відчинити дверцята, за якими захований великий розумовий потенціал. У Вас зростуть шанси стати успішним не тільки у шкільні роки, а й у подальшому житті.