28.06.2018
Поділитися: 2
  • Facebook
  • Telegram
2913

5 уроків щастя для батьків

1. Дивіться на світ широко розплющеними очима.

Дорослішаючи, люди перестають дивуватися і бачити незвичайне в звичайному. Подивіться на світ очима дитини: скільки чарівного поруч! Через дитячу зацікавленість дорослим буде легко налагодити взаємини з юним поколінням, залишаючись з дітьми на одній хвилі.

2. Більше часу проводьте разом із дітьми.

Ловіть півгодини за спільною вечерею, у короткі вихідні та під час довгоочікуваної відпустки для спілкування з дітьми. Швидко ростуть не тільки чужі діти. Буває, повернешся з відрядження, а у дитини вже новий зуб росте. Щастя - у спілкуванні з коханими людьми.

3. Цінуйте творчість і шедеври дітей.

Дитячі творіння - це свого роду кроки невидимими сходами вгору. Юні генії дуже трепетно ставляться до своїх досягнень: чи то замок з конструктора або лісовий пейзаж із самотньою засніженою хатинкою в лісі. Заохочуйте будь-які прояви творчості дитини і не відкладайте це на потім, поки малюк не захопиться черговим «шедевром».

4. Не скупіться на душевні прояви.

Частіше говоріть слова любові, вони часом як ковток повітря не тільки для дітей, а й для дорослих. Життя без любові порожнє і безглузде, не скупіться виявляти власні почуття. Підтримуйте в родині атмосферу взаєморозуміння.

5. Якщо дитина просить завести цуценя, дозвольте їй це зробити.

Дозвольте дитині завести домашнього вихованця особливо тоді, коли малюк росте без братиків і сестричок. Дитина просить, значить їй це по-справжньому треба. Спілкування з тваринами розвиває емпатію. Співчуття, чуйність і турбота до ближнього - корисні якості для подальшого життя.