02.08.2017
Поділитися: 5
  • Facebook
  • Telegram
4472

Чим корисна ментальна арифметика?

Гармонійний розвиток дитини передбачає серйозний підхід до вибору способів, що розвивають розумові здібності. Методика, яка максимально сприяє інтелектуальному розвитку, – ментальна арифметика, користь і ефективність якої викликають чималий інтерес у сучасних батьків.

Ментальна арифметика походить з в Азії. Незважаючи на давню історію (а їй понад 2 000 років) у сучасних Японії, Китаї та Малайзії вона включена до обов’язкової шкільної програми і є основою для подальшого навчання.

Ребята считают

Ментальна арифметика заснована на системі усного рахунку за допомогою абакуса (це стародавня японська рахівниця). За цією методикою дитина не тільки і не стільки вчиться швидко і правильно рахувати, а й отримує багато додаткових бонусів, які допомагають їй досягати успішних результатів під час занять з розвитку інтелекту й у школі, і в подальшому житті.

Користь ментальної арифметики

  1. Особлива методика усного рахунку дозволяє в досить короткий термін натренувати мозок таким чином, що вже за 1-2 місяці занять дитина починає правильно і швидко рахувати як прості, так і складні числа.
  2. Підвищується концентрація уваги, дитина звикає до регулярності тренувань і обов’язкового щоденного виконанню домашніх завдань.
  3. Обсяг фотографічної пам’яті збільшується настільки, що дитина легко запам’ятовує великі обсяги інформації і головне ­ робить це легко і швидко. Протягом певного терміну  батьки помічають, що уроки вона починає робити самостійно і не витрачає на їхнє виконання багато часу.

Найголовніше, чим корисна ментальна арифметика ­ вона є серйозною основою для навчання в будь-якій іншій сфері, яку б не обрала дитина в подальшому. Не має значення – творчий напрям (музика або танці), спорт або вивчення іноземних мов, успішність зростає в рази, а мозок дитини відмінно адаптується до будь-яких навантажень.

Мальчик и абакус

Тренери академії ментальної арифметики Smartum з кожним новим учнем переконуються в тому, що ментальна арифметика не тільки вчить дітей правильно і швидко рахувати в уяві, а й допомагає долати страх перед помилкою, невпевненість у собі, додає мотивації в навчальний процес і веде до загальної успішності дитини у школі й у житті.

Щоб почати займатися і отримати інформацію, чим саме корисна ментальна арифметика, ми запрошуємо всіх бажаючих дітей віком від 4 до 16 років до нас на безкоштовні пробні заняття. Що повинна вміти дитина? Рахувати до 10. А від батьків ми чекаємо підтримки, адже для того, щоб ментальна арифметика приносила користь, тренуватися з усного рахунку і  виконувати невеликі домашні завдання потрібно регулярно (це займає 15-20 хвилин  на день). У Smartum впевнені, що діти будуть виконувати їх із задоволенням, тому що тренування проходять в онлайн-режимі за допомогою сучасної високоінтелектуальної IT-платформи, яка дозволяє вибрати швидкість і режим виконання, відповісти на додаткові запитання і отримати справжню насолоду від успішного результату.