02.08.2017
Поділитися: 10
  • Facebook
  • Telegram
6129

Обираємо дитячий центр розвитку для 5-річної дитини

Якщо вашій дитині виповнилося 5 років, напевно ви вже думали про її спеціальне навчання та вибір розвиваючого центру. Дитячі центри розвитку для п’ятирічних  повинні відрізнятись від центрів раннього розвитку, в яких займаються малюки трьох-чотирьох років.

Ребята играют в кубики

На що звертати увагу, обираючи дитячі центри розвитку для 5-річної дитини?

  1. п’ять років ­ це той вік, коли дитина практично стоїть на порозі школи. Вона вже досить уважна, може добре сприймати і запам’ятовувати інформацію, більш організована, ніж трирічна дитина. У п’ять років уже починається підготовка до навчання у школі, тому в розвиваючому центрі не повинні обмежуватися тільки ігровими програмами;
  2. зазвичай у п’ятирічної дитини вже виявлені перші задатки її інтересів і батьки приблизно знають, що в неї добре виходить, чим подобається займатись, і можуть допомогти малюкові в розвитку талантів;
  3. у п’ятирічної дитини вже можна визначити, чого не вистачає для її гармонійного й ефективного інтелектуального розвитку. Якщо дитині погано дається рахунок або вона нечітко вимовляє якісь звуки, то ви ще встигнете попрацювати над цим до школи.

Як правильно вибрати розвиваючий центр для 5-річної дитини?

  • Для початку треба вирішити, в якому напрямку ви хочете її розвивати. Це буде школа загального розвитку, центр дошкільної підготовки, розвитку творчого потенціалу або спортивна секція?
  • Вивчіть інформацію про центри, які знаходяться коло будинку. Дорога не повинна викликати у дитини негативних емоцій і впливати на її настрій. Якщо малюк буде занадто втомлюватися дорогою, то йому буде складно навчатися, а походи в дитячі центри розвитку 5-річних дітей почнуть асоціюватись з чимось важким і таким, що втомлює. Зверніть увагу на занадто активні фактори, які відволікають. Якщо дорогою до центру ви йдете біля дуже цікавого ігрового майданчика і дитина просить вас зупинитись і пограти, а у вас немає на це часу, то вона буде непокоїтися і це погано вплине на навчальний процес.
  • Вивчіть відгуки про центр, розпитайте мам на дитячих майданчиках або просто знайдіть інформацію в інтернеті.
  • Відвідайте центр і познайомтеся з викладачами. Зазвичай, у будь-якій школі раннього розвитку є безкоштовні пробні заняття. Важливо обрати педагога, який підійде саме вашій дитині. Діти відчувають людей на інтуїтивному рівні, тому довіртеся своїй дитині, дозвольте і їй висловити свою думку про викладача.
  • Зверніть увагу на приміщення: чи достатньо воно безпечне для дитини, чи зручні меблі, чи вистачає освітлення та навчальних матеріалів. У центрі повинна бути ігрова зона і місце, де діти можуть просто побігати під час перерви між заняттями.

Не забувайте запитувати свою дитину про те, що вона робила на заняттях, чи комфортно їй, чи цікаво. Якщо п’ятирічній дитині не цікаво або занадто складно, відвідування центру для розвитку не матиме сенсу. У такому разі варто спробувати змінити педагога або навіть перейти до іншої школи.

Мальчик и девочка играют

Ознайомившись з усіма перерахованими вище критеріями вибору центру, рекомендуємо звернути свою увагу на той де дитині буде комфортно і зручно, а цікаві заняття  приноситимуть користь для розвитку її інтелекту.

Будемо раді бачити Вас в академії навчальної арифметики Smartum.