02.08.2017
Поділитися: 5
  • Facebook
  • Telegram
4773

Що дає ментальна арифметика

За творчість і логіку у людини відповідають різні півкулі мозку. Багато десятиліть, а то й століть люди сперечаються - а що важливіше? Яка півкуля найголовніша і несе більше відповідальності? Ідеальний варіант - гармонійний розвиток, який дозволяє навчитися швидко рахувати, читати, мислити творчо, а також в короткі терміни приймати правильні рішення. Прекрасний результат для розвитку мозку і його гармонійного розвитку дає ментальна арифметика, яка дозволяє за допомогою спеціальної техніки усного рахування і абакусу (японських рахивниць, які можна сміливо назвати найпершим калькулятором на планеті), виробити навички, які є основою для подальшого успішного навчання в школі і в університеті.

Мальчик решает уравнения на доске

Що дає ментальна арифметика дітям?

1) поліпшується концентрація уваги;

2) розвивається фотографічна (моментальна) пам'ять;

3) розвивається точність і швидкість реакції на задачу, що поставлена;

4) з'являється і розвивається уява і уявлення;

5) розвивається творче мислення;

6) розвивається багатозадачність - у дитини формується звичка, спрямована на одночасне виконання декількох дій.

Методика ментальної арифметики Смартум розроблена таким чином, щоб займатися могли три вікові групи дітей: молодша (4-6 років), середня (7-11 років) і старша (12-16 років). У кожної з цих груп своя адаптована програма, але основний інструмент, за допомогою якого відбувається навчання, один і той же - абакус. Крім того, всі тренування, проводяться з використанням сучасної інтелектуальної IT-платформи.

А результати того, що дає ментальна арифметика дітям, не змусять себе чекати досить швидко: вже через 1-2 місяці занять діти починають рахувати на уявному абакусі зі швидкістю, яка значно перевищує швидкість дорослих. Одночасно з рахуванням поступово діти вчаться виконувати прості спортивні вправи, читати вірші, співати чи танцювати. Таким чином, гармонійний розвиток обох півкуль відбувається в досить високому темпі.

Мальчик в очках на фоне уравнений на доске

Групові заняття проходять в центрах ментальної арифметики Смартум один раз на тиждень. Але дуже важливо, і тренери попереджають про це і дітей, і батьків на самому першому занятті, щоб діти регулярно виконували домашні завдання. Це займає не більше 15-20 хвилин в день, проте значно покращує якість навчання і прискорює процес розвитку інтелекту.

Наявність сучасної онлайн-платформи робить процес тренувань дуже цікавим для дитини. Їй не потрібно працювати тільки з зошитом або книгою, як в школі. Досить включити ноутбук, планшет або комп'ютер, зайти в спеціальну програму під своїм ім'ям і тренуйся скільки завгодно. Причому, в Смартумі рекомендують спочатку виконати завдання з ментальної арифметики, а вже потім приступати до домашніх завдань зі школи, тому що мозок, після таких тренувань працює дійсно інакше і позитивні зміни будуть помітні вже через дуже короткий термін.