02.08.2017
Поділитися: 7
  • Facebook
  • Telegram
5928

Як можна розвинути пам'ять у дитини

Багато дітей вперше йдуть до школи в шестирічному віці. І у багатьох радість від свята 1 вересня швидко минає, залишаючи низку навчальних буднів. Дати, події, схеми розв’язань прикладів, правила і закони ­ усе це складно навіть дорослим. Як можна розвинути мозок і пам’ять у дитини, щоб навчання давалося їй легше?

Девочка считает

Як можна розвинути пам’ять у дитини: варіанти на всі випадки життя

Таке складне, на перший погляд, заняття, як розвиток пам’яті, можна донести до дитини, як гру. Для успішного розвитку пам’яті та розумових здібностей фахівці рекомендують:

  • Вчити дитину чомусь новому. Вчені давно встановили, що зміна обстановки і поставлених завдань робить так, що мозок починає до них адаптуватися. По-науковому цей термін називається «нейропластичність». Чим складніше завдання, тим активніше мозок працює над його виконанням. Відкривайте для дитини нові хобі, формуйте у неї різні навички (від закручування шурупа до гри на музичних інструментах).
  • Грайте в ігри на запам’ятовування предметів: можна розкласти на столі різні речі, попросити дитину запам’ятати їх порядок і кількість, а потім щось переставити, а щось і зовсім прибрати зі столу. Малюк, зрозуміло, повинен закрити очі на цей час, а потім спробувати назвати, що ж змінилося.
  • Вчіть іноземні слова ­ звучить дивно? Асоціюйте нові слова з образами і знайомими словами зі своєї мови, і процес піде швидше і веселіше!
  • Не зменшуйте час на відпочинок і активність. Якщо дитина тренується фізично, організм активніше поглинає кисень, що покращує в тому числі і здатність мозку до активної роботи. А про користь сну і режиму вже написано безліч статей ­ спати потрібно як мінімум 8-9 годин.
  • Проявляйте любов і турботу. Дослідження виявили цікавий факт –  діти, що ростуть у міцних і люблячих родинах, краще вчаться. Це відбувається тому, що батьки усвідомлюють важливість виховання і підтримують дитину навіть у важкі моменти, не карають за низькі оцінки і радіють успіхам. Зрештою, шкільна оцінка ­ це не головна міра успішності в нашому світі.
  • Запишіть дитину на корисні курси, наприклад, на ментальну арифметику. Це комплекс вправ, заснований на роботі з рахівницямі – абакусами. Насамперед ментальна арифметика ­ це тренування і розвиток пам’яті, у  тому числі ­ фотографічної. Не варто думати, що дитину навчать тільки швидко рахувати. Вироблені навички знадобляться і в будь-якому іншому предметі.

Ментальна арифметика від Smartum: ваша дитина зможе все

Ми знаємо, як можна розвинути пам’ять і мислення у дитини так, щоб їй було цікаво. Наша гордість ­ унікальна онлайн-платформа з інтерактивними завданнями, які ми показуємо на великому екрані. Навчання в ігровій формі цікаве будь-якій дитині, воно створює невимушену і розслаблену атмосферу, у якій дітям приємно перебувати і займатися.

Ребята на занятии

Групи діляться за віком, у кожній ­ максимум 8-10 осіб. Наші тренери коригують завдання індивідуально для кожної дитини залежно від її здібностей, так що дітям завжди цікаво і в міру складно. Принципи ментальної арифметики можете засвоїти і ви ­ платформа доступна з будь-якого ПК з виходом у мережу Інтернет, а заняття корисні для уникнення проблем з пам’яттю. Перше пробне заняття ­ безкоштовно! Записуйтеся!