02.08.2017
Поділитися: 9
  • Facebook
  • Telegram
5403

Як розвинути інтелект у дітей 7-9 років: поради батькам

Сучасні батьки від народження дитини починають займатися розвитком її інтелекту. Вони розуміють, що саме його високий рівень в подальшому буде основою формування гармонійної і щасливої особистості. Наскільки важливе фізичне здоров’я, настільки важливим є багатий внутрішній світ дитини і її розумові здібності. Тому багатьох батьків цікавить питання, як розвинути інтелект у дитини 7–9 років, щоб виростити успішну, впевнену в собі людину, здатну обрати власний життєвий шлях.

Мальчик на занятии

Способи розвитку розумових здібностей дитини

Сьогодні існує безліч різних методик і технік, які сприяють розвитку інтелектуального потенціалу дітей молодшого шкільного віку. Класичний перелік їх складають:

  • ігри для розвитку (головоломки, логічні, настільні ігри тощо.);
  • математичні науки (вчать організації мислення, виробляють звичку до порядку);
  • читання художньої літератури (книги – це основа для роздумів);
  • навчальні курси (користь занять із кваліфікованим викладачем беззаперечна);
  • вивчення іноземних мов (розвиває пам’ять і активізує мислення);
  • пізнавальний процес (енциклопедії, довідники, освітні передачі, пізнавальні сайти).

Головна мета всіх методик ­ створити дитині умови для щоденного відкриття нового. Це сприяє розширенню кругозору та розвитку ерудиції. У цьому віці дитині так само знадобиться професійна допомога вчителя, який зможе грамотно оцінити інтелектуальний потенціал школяра і направити його.

Як ментальна арифметика допомагає розвивати інтелект у дитини 7–8 років

До числа сучасних перспективних методик розвитку дитячого інтелекту відносять ментальну арифметику (унікальну японську програму навчання усному рахунку). У процесі занять відбувається «включення» максимального потенціалу мозку, що сприяє вихованню фізично здорової та успішної дитини ­ «маленького генія»,  ­‑­ здатної мислити нестандартно і продуктивно.

Счастливый мальчик на занятии

Такі заняття настільки розвивають розумові здібності дітей, що навіть складні арифметичні обчислення вони можуть робити в думці швидше від дорослих. До того ж у школярів значно поліпшується пам’ять, увага і зосередженість, розвивається творче мислення, що помітно підвищує самооцінку, рівень успішності у школі. Ментальну арифметику сьогодні розглядають не як предмет засвоєння обчислювальних навичок, а як один із способів формування гармонійного розвитку дитячої особистості.

Оскільки сьогодні розвиток розумових здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку набуває особливої ​​актуальності, батькам необхідно брати максимальну участь в цьому процесі і уважно ставитися до вибору дитячих центрів розвитку.

Школа ментальної арифметики Smartum запрошує вас на безкоштовне пробне заняття – приходьте, вам неодмінно сподобається!