02.08.2017
Поділитися: 3
  • Facebook
  • Telegram
5334

Заняття ментальною арифметикою без інтернету: можливо все

У спорті регулярні тренування та завзятість – запорука відмінного результату. З ментальною арифметикою справи йдуть так само: варто пропустити 2-3 заняття, і мозок вже не працює на повну. Навіть незважаючи на систематичне відвідування розвиваючих центрів, наші викладачі наполегливо рекомендують приділяти 15-20 хвилин часу щодня й займатися вдома. А як же канікули, свята, вихідні?Адже мешканці мегаполісів у вільний час поспішають за місто, відвозять своїх чад до бабусь, в дитячі табори, а там про інтернет не може бути й мови. Це питання було вирішене завдяки спільним зусиллям методистів та програмістів Smartum.

Автономна офлайн-платформа: як це працює?

Вибираючи між відпочинком і навчанням, дорослі та діти частіше віддають перевагу першому. Особливо гостро небажання займатися проявляється на вихідних і канікул, коли більшість вважає за краще відпочивати. Підкріплюються «прогули» відсутністю інтернету за містом. І якщо раніше це було серйозною перепоною на шляху виконання домашнього завдання по ментальній арифметиці, то зараз Центр інтелектуального розвитку для дітей та дорослих Smartum пропонує встановлювати на планшети і смартфони офлайн-додаток, що працює автономно. Програму розроблено в двох версіях: для iOS і Android. Вона встановлюється на девайс і функціонує без інтернет-підключення два тижні.

Офлайн-платформа працює автономно

Коли ваш девайс потрапляє в радіус інтернет-сигналу, програма самостійно зв'язується з сервером Smartum. Обмін інформацією відбувається автоматично. Файли з виконаними завданнями відправляються в центр, натомість надходять нові завдання. Викладач перевіряє роботи, визначає, наскільки добре малюк впорався, відзначає динаміку і на підставі цієї інформації коригує процес навчання.

Ментальна арифметика у смартфонах

Офлайн-платформа: переваги програми

Основні студенти нашого центру інтелектуального розвитку – звичайно ж, діти. Відповідно і продукт розроблявся з урахуванням цього фактора. Платформа відрізняється простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Вікно налаштувань розташоване в верхньому кутку сторінки. Через нього забезпечується доступ до завдань: тут можна не тільки вибрати завдання, але і контролювати його параметри, наприклад, рівень складності, кількість завдань всередині одного завдання, інше.

Інтерфейс – простий, не обтяжений різними графічними зображеннями. Це сприяє підвищеній концентрації: діти не відволікаються від основного завдання на другорядні деталі.

Заняття поза домом

Ще одна перевага програми – її ігровий формат. Це важливо, оскільки в деяких випадках діти сприймають домашні заняття як покарання за неуспішність. В результаті це викликає протест. Платформа ж була розроблена в форматі, який дозволяє сприймати програму як гру: діти із задоволенням грають в ментальну арифметику на вихідних і в дні канікул.

Діти можуть займатися разом

Завдяки титанічній праці, яку виконали програмісти, методисти та викладачі Центру інтелектуального розвитку для дітей і дорослих Smartum, була створена автономна офлайн-платформа. Це великий прорив в педагогічній практиці: діти можуть займатися ментальною арифметикою в будь-якому місці і в будь-який час, що позитивно відбивається на результатах навчання.