01.10.2018
Поділитися: 0
  • Facebook
  • Telegram
2954

Музеї Києва, у яких буде цікаво дитині

Маленька дитина – це дуже захоплива особистість. Вона легко поглинає нові знання, якщо вони подані в цікавій та ігровій формі. Музей - це одне з тих місць, де діти можуть поєднати приємне з корисним. Завдяки походам у музей вони виховують у собі почуття прекрасного й отримують корисну інформацію про навколишній світ. Нижче пропонуємо список музеїв Києва, які можуть захопити вашого сина чи дочку.

1. Музей «Хутір Савки».

Ця експозиція зацікавить дітей, тому що тут з усіма предметами можна виконати різні маніпуляції. У хатинках дитина зможе розписати яйця, навчитися шити, приготувати обід, а на вулиці - погодувати качок, курей та гусей.

2. Галерея цікавих наук "Магніт".

Це головний дитячий музей в Україні. Позиціонує себе як освітньо-розважальний центр. У ньому дитина вивчає закони різних дисциплін і природи в інтерактивній формі. Усі експонати можна брати в руки, вертіти, тестувати, міряти їх. Діти навіть проводять експерименти під цікаву розповідь екскурсовода.

3. Океанаріум «Морська казка».

Дітям доведеться обертати голову на всі 360 градусів, тому що цей музей зроблений у формі тунелю. За склом дитина зможе побачити кілька сотень екзотичних риб, ознайомиться з флорою і фауною підводного світу морів нашої планети.

4. Київський планетарій.

За допомогою апарату «Великий Цейс IV» дитина зможе подивитися на більш ніж 7000 зірок. У планетарії є дві космічні студії: для дітей від 4 до 11 років і від 6 до 11 років. На заняттях дитина в ігровій формі багато дізнається про Всесвіт, галактики, планети і чорні діри.

5. Науково-природознавчий музей Національної академії наук України.

Увесь музей - це великий простір доісторичного світу. Більше 30 000 предметів оповідають, як з'явилося життя на нашій планеті і які групи людей заселяли Україну в стародавні часи. Особливо цікаво дитині буде подивитися на скелети мамонта, вимерлих риб і тварин. Незважаючи на те, що до предметів не можна торкатися, дітям все одно цікаво розібратися в процесі еволюції.

6. Експозиція «Едемський сад» у Національному ботанічному саду імені Гришка.

Це музей екзотичної флори і фауни. Дитина може погладити променисту черепаху або хамелеона, зіграти у хованки під листом гігантської монстери. У цьому саду можна понюхати королівську  стреліцію, що розквітла, і послухати пісню перлистої горлиці. Відчуття, ніби ти в тропіках.