06.08.2018
Поділитися: 3
  • Facebook
  • Telegram
3827

Pas de téléphones dans la classe!

Тепер уже точно жодних дзвінків на уроках. Французький парламент схвалив законопроект, за яким усі учні початкових і середніх класів  не можуть користуватися мобільним телефоном та іншими ґаджетами в школі.

Але захисники закону твердо стоять на своєму, обґрунтовуючи жорсткість прийнятого рішення боротьбою зі смартфоно-планшетною залежністю юного покоління. З думкою експертів сперечатися, мабуть, марно. Наводяться, якщо не жахливі, то цілком об'єктивні докази. Сучасні діти опановують процес  управління ґаджетами швидше, ніж починають говорити або читати. Торгово-психологічні відносини починають зароджуватися вже на рівні сім'ї: «Я поїм, якщо даси телефон», «Я зроблю те, що ти просиш, тільки годинку ще пограю!» Як підсумок: прогулянки на свіжому повітрі, рухливі ігри на дитячих майданчиках витісняються ґаджетами й сидінням удома. Не кажучи вже про експерименти професора Данилевського, які продемонстрували, що основною мішенню електромагнітного поля є нервова система, а у дитини, як ми розуміємо, вона ще надто вразлива.

Ось і виходить, що французький закон про заборону використання мобільних телефонів та інших ґаджетів у стінах школи – хороша ідея, але не все до кінця відпрацьовано. А що Ви думаєте про це?