04.10.2018
Поділитися: 0
  • Facebook
  • Telegram
3285

Читати більше 1000 слів за хвилину - міф чи реальність?

У сучасному світі цифрових технологій діти все частіше мислять образами. Дитина звикла в соціальних мережах читати короткі пости і дивитися картинки. Об'ємні тексти все частіше даються дітям через працю. Постійне використання інтернету не дає дитині можливості думати. Вона навіть не намагається запам'ятовувати інформацію, тому що знає, що завжди зможе знайти її в мережі. Через це дитина гірше запам'ятовує і сприймає прочитане.

Впоратися з цими проблемами батькам може допомогти методика Ліберика в «Академії розвитку інтелекту SMARTUM». Це унікальний курс, який спрямований на збільшення швидкості читання й підвищення розуміння нової інформації. Мета Ліберики - допомогти дитині полюбити книги. Завдання - навчити читати швидше в 5 разів зі стовідсотковим розумінням прочитаного. Необхідно визначити рівень розуміння, який комфортний саме вашому синові або дочці.

Якщо ви хочете віддати дитину на Ліберику в SMARTUM, необхідно дотриматися трьох умов:

  1. Малюкові повинно бути не менше 7 років.
  2. Він повинен читати мінімум 40 слів за хвилину.
  3. Його читання має бути послівним, а не по складах.

Найбільш перспективні учні - це малюки 9-11 років, у яких початкова швидкість читання 120 слів за хвилину. Якщо вони регулярно відвідують уроки академії SMARTUM і виконують домашнє завдання, то після навчання з легкістю зможуть читати більше 1000 слів на хвилину.

За допомогою унікальних «масок тексту» дитина переходить від класичного горизонтального читання до читання зверху вниз.

Під час навчання розвивається уява і фантазія. Дитині стає цікаво читати, бо знайшла для себе чарівні світи, де можна літати, боротися з драконами і перемагати зло. Курс Ліберика вчить не просто швидкочитанню. Він ще вчить уявляти, бачити картинку прочитаного у себе в голові.

Фахівці довели: чим швидше дитина читає, тим швидше вона наближається до швидкодії мозку. Тому після навчання в Академії SMARTUM ваш малюк буде не тільки читати в 5 і більше разів швидше, але у нього ще покращиться концентрація уваги і зосередженість на одному предметі.

Крім цього, ваша дитина полюбить читати. Коли малюк швидко читає, він швидко занурюється у віртуальну реальність, яку дають книги. Він забуде  про свої негаразди, зможе прожити життя лицаря або принцеси. Така розвага сподобається йому набагато більше, ніж відеоігри. І тоді ви будете бачити вашу дитину частіше за книгою, ніж за комп'ютером.