29.11.2017
Поділитися: 4
  • Facebook
  • Telegram
5654

Бути затребуваним в усьому світі

Сьогодні, коли у світі стираються кордони, як у віртуальному, так і в реальному житті людині потрібно все більше знань і навичок. Наприклад, жителям Європи необхідно знати англійську мову й оволодіти професією цією ж мовою. А якщо ви захочете жити у Франції, то велика ймовірність того, що доведеться вивчити ще й французьку.

Звичайно, вивчати все нове краще з дитинства. Але коли це робити, якщо шкільна програма стає все більше і більше складною? Як усе встигнути і не втратити якості освіти?

Тоді вам потрібно привести вашу дитину в SMARTUM.

SMARTUM - це ряд центрів, де прокачають інтелект вашої дитини так, що його здатність до навчання швидко зросте завдяки вивченню ментальної арифметики.

Сьогодні ментальну арифметику вивчають у всіх розвинених країнах: у США, Японії, Великобританії та Китаї.

Що ж таке ментальна арифметика? По суті, це вивчення математики за допомогою рахівниць абакус чи соробан. Таке пристосування почали використовувати у Стародавньому Вавилоні, а потім абакус був поширений у Стародавніх Греції, Римі та Китаї. Беззаперечно, така методика є ефективною, адже використовується вона, як зазначалося вище, і до сьогодні.

І все ж, навчання ментальної арифметики в SMARTUM відрізняється. Воно адаптовано під нашу ментальність, а значить, ваша дитина у будь-якому випадку зможе опанувати її.

У SMARTUM не викладають математику: додавання цифр тут - це супертренажёр для мозку. Ми робимо інтелект гострішим, розумові процеси швидшими, пам'ять більш місткою. Учені давно з'ясували, що робота з цифрами більше, ніж будь-яка інша розумова діяльність, навантажує мозок і тренує його.

Уже за півтора місяця ваша дитина зможе складати усно 30 чисел за 10 секунд.

Після проходження наших курсів ваша дитина буде набагато швидше виконувати домашні завдання, засвоювати й обробляти навчальний матеріал. А це означає, що у неї з'явиться час і інтерес до вивчення нових дисциплін - тих самих, які гарантують блискуче майбутнє дитини у будь-якому куточку нашої планети.