02.08.2017
Поділитися: 10
  • Facebook
  • Telegram
4447

Які принципи лежать в основі ментальної арифметики

Сучасні шкільні програми викликають труднощі не тільки у дітей, але часом і у їхніх батьків. Постійні зміни і «вдосконалення», введення нових обов’язкових предметів на ЗНО ­ усе це змушує дитину з початкових класів школи вчитися максимально зосереджено. Тому багато батьків хоче, щоб дітям стало хоч трішки легше здобувати знання. Спосіб допомогти дитині є ­ це ментальна арифметика! Які ж принципи лежать в основі ментальної арифметики, і чим вона допомагає дітям?

Ребята на занятии

Які принципи лежать в основі ментальної арифметики

Основою ментальної арифметики є вправи з рахівницею абакус, яка навчить вашу дитину швидко рахувати в уяві. Однак не варто думати, що швидке рахування ­ це єдине, що дає методика. Система ментальної арифметики побудована таким чином, щоб розвивати обидві півкулі мозку. Зауважимо, що шкільна програма таким підходом похвалитися не може. А саме розвиток обох півкуль мозку дає можливість розкрити природні таланти, які є у кожної дитини.

В основі ментальної арифметики від центру  Smartum лежать наступні принципи:

  • принцип всебічного розвитку. Знання та вміння, отримані на заняттях, знадобляться при вивченні будь-якого шкільного предмету, а також при подальшому навчанні у ВНЗ і в різних професіях;
  • принцип якості і користі. Наш курс розрахований так, щоб займати мінімум часу і приносити максимум користі. У нас немає «порожніх» занять, які не вчать і не допомагають дитині, кожен урок ­ це низка нових цікавих відкриттів;
  • принцип сучасного підходу. Ми використовуємо унікальну онлайн-платформу, завдяки якій вдається зацікавити сучасних дітей. Великий екран, інтерактивні завдання, різні ефекти ­ усе це радує і захоплює навіть найбільш непосидючих дітей.

Ці принципи лежать в основі ментальної арифметики, і саме вони роблять її найбільш популярною. Географія поширення ментальної арифметики вражає: нею займаються діти в усьому світі, від США до Японії, вона рекомендована багатьма фахівцями та психологами.

Smartum: розкрийте таланти вашої дитини

Ми запрошуємо дітей та їхніх батьків у гості і завжди раді показати вам, як саме проводяться заняття. У нашому центрі працюють фахівці вищого класу, які скоригують програму для вашої дитини індивідуально.

Мальчик считает

Діти займаються в групах, у середньому, по 8-10 осіб. Вони набираються враховуючи вік, так що ваша дитина зможе ще й знайти нових друзів. Ментальна арифметика займає мінімум часу: одне заняття прирівнюється за часом до пари шкільних уроків і проходить 1 раз на тиждень, додатково близько 15–30 хвилин займає перевірка і тренування вправ удома. Займатися можна де завгодно, для доступу до платформи потрібен тільки пристрій з виходом в Інтернет.

Ми рекомендуємо починати розвиток математичних здібностей дітей з 6 років, і добре, якщо дитина під час вступу до нас вже буде вміти рахувати до 10. А решту навичок вона легко засвоїть під контролем досвідчених тренерів і в приємній атмосфері!