02.08.2017
Поділитися: 6
  • Facebook
  • Telegram
5978

Рекомендації з розвитку розумових здібностей від спеціалістів Smartum

Якщо ви перебуваєте у пошуку оптимальних рішень для ефективного розвитку своєї дитини, рекомендуємо вам звернути увагу на ментальну арифметику. Заняття ментальною арифметикою розвивають інтелект та сприяють гармонійному розвиткові головного мозку дитини. Однією з найбільш відомих на ринку компаній, що надають додаткові освітні послуги, є академія ментальної арифметики Smartum, яка на сьогодні має понад 300 навчальних центрів в 11 країнах світу.

Девочка среди книг

Ми звернулися до фахівців Smartum  із запитаннями й отримали рекомендації з розвитку розумових здібностей дітей. На чому ж необхідно зробити акцент? Що важливіше: спорт, танці, музика, англійська мова, вміння читати та писати, усний рахунок чи психологічна готовність дитини до школи?

Важливі рекомендації з розвитку розумових здібностей у дітей

  1. Передусім звертайте увагу на те, які цілі ви ставите, віддаючи дитину на те чи інше додаткове освітнє заняття: гармонійний розвиток, спортивні досягнення, вдосконалення творчих здібностей? Також визначте, як довго ваша дитина відвідуватиме заняття.
  2. Яких успіхів має досягти ваша дитина у результаті занять?
  3. Чи готова ваша дитина до психологічного навантаження, з яким вона може зіткнутися у тому чи іншому виді занять?

Охопити неохопне неможливо. Батькам маленьких дітей доводиться робити вибір за них і пропонувати різні варіанти додаткових занять, сподіваючись, що коли-небудь дитина зробить той вибір, який допоможе їй стати щасливою та успішною в навчанні, роботі та в житті взагалі.

Девочка рисует

Ментальна арифметика — найкращий спосіб розвитку інтелекту дитини

Викладачі в академії ментальної арифметики Smartum вважають, що заняття ментальною арифметикою повинні бути основними під час вибору додаткових розвивальних інструментів для вашої дитини. Причин декілька:

  • По-перше, ментальна арифметика спрямована на гармонійний розвиток головного мозку дитини. Сучасна освіта влаштована таким чином, що основний акцент робиться на розвиткові лівої півкулі, яка відповідає за логіку, математичні здібності та інтелект. У школі майже не приділяють уваги правій півкулі, яка відповідає за творчий процес, фантазію та емоційний розвиток. Завдяки заняттям ментальної арифметики, яка заснована на спеціальній методиці усного рахунку за допомогою японської дерев’яної рахівниці — абакуса, розвиваються обидві півкулі головного мозку.
  • По-друге, у результаті регулярних занять ментальною арифметикою покращується візуальна пам’ять, здатність до концентрації уваги, розвивається вміння одночасно виконувати кілька завдань, дитина вчиться легко і швидко запам’ятовувати великий обсяг інформації.
  • По-третє, і це найважливіше, у дитини зростає загальна успішність з різних предметів і в різних напрямках діяльності. Через те, що обидві півкулі головного мозку починають працювати одночасно й гармонійно, дитина встигає добре навчатися у школі, займатися спортом, вивчати іноземні мови, а творчі заняття більше не викликають паніки і страху.

У Smartum  переконані, що можуть допомогти кожній дитині у розвитку її творчих здібностей і з радістю чекають на всіх дітей  віком від 5 до 16 років на пробні заняття. Групи починають працювати відповідно до заповнення упродовж усього року. Не відкладайте на майбутнє можливість підвищити успішність своєї дитини — зробіть це просто зараз разом із ментальною арифметикою від академії Smartum!