02.08.2017
Поділитися: 10
  • Facebook
  • Telegram
3465

Як розвинути IQ дитини: найкращі способи, доступні кожному

Якщо ви хоч в одній з нижченаведених фраз впізнаєте себе, значить, ви вже не раз думали про те, як розвинути IQ дитини.

«Вчися, інакше працюватимеш двірником».

«У тебе повинні бути хороші оцінки, інакше ти не зможеш вступити до університету».

«Якщо ти не хочеш працювати руками, тобі потрібно працювати головою. Думай!»

Знайомо? Говорите про це дитині? Турбуєтеся про розвиток її інтелекту? Тоді вам точно варто звернути увагу на ментальну арифметику.

Мальчик со счётами

Як розвинути IQ дитини просто й легко

Заснована на методиці навчання усної лічби, ментальна арифметика займається розвитком обох півкуль головного мозку так, що дитина не просто починає швидко та правильно рахувати про себе, а ще й вчиться концентрувати увагу, запам’ятовувати великий обсяг інформації, творчо підходити до будь-якого процесу, навіть до не дуже цікавого заучування матеріалу.

В академії ментальної арифметики Смартум до гострої потреби розвинути  IQ дитини поставилися дуже серйозно. Сама система навчання походить з Японії, але у процесі розробки методики та її адаптації до наших сучасних реалій було використано найкращі здобутки китайської, турецької та малайзійської систем навчання ментальної арифметики.

Девочка с абакусом

Усі діти — генії

У Смартумі в кожному учневі вбачають потенційного генія і дотримуються таких принципів, які дозволяють розвинути IQ дитини до фантастичного рівня.

Отже:

  1. Обов’язково пройдіть безкоштовне пробне заняття, яке дозволить викладачеві визначити, з якого рівня і в якій групі вашій дитині найкраще почати займатися.
  2. Зверніть увагу на онлайн-платформу, за допомогою якої відбувається навчання у групі та тренування в домашніх умовах.
  3. Уточніть, скільки осіб займається у групі.
  4. Поцікавтеся, які перші результати і протягом якого періоду мають з’явитися у вашої дитини. Наприклад, до кінця першого місяця більшість дітей в Смартумі вже вміє рахувати за допомогою уявного абакуса.
  5. Вчителі наших центрів рекомендують щодня протягом 15–30 хвилин виконувати домашні завдання за допомогою онлайн-платформи, що дозволить значно посилити ефект від занять у групі.
  6. У програмі навчання ментальної арифметики повинно бути не тільки навчання усного рахування на прикладі додавання/віднімання, а й тренування множення/ділення у повному обсязі.
  7. Онлайн-платформа дозволяє тренуватися у різних режимах появи чисел з різною швидкістю. Уточніть, на яку мінімальну швидкість розрахований алгоритм появи цифр на екрані (у методиці Смартум — 0,1 секунди).

Регулярні заняття ментальною арифметикою дають серйозні результати: у дітей зростає швидкість правильної усної лічби, розвивається пам’ять, росте концентрація уваги й уміння одночасно виконувати декілька завдань. Генієм може відчути себе кожна дитина. Для цього їй потрібно почати займатися ментальною арифметикою у Смартумі. Приходьте на пробні заняття, ми на Вас чекаємо!